obóz-wakacyjny-mazury-2017

MAZURY SUMMER CAMP 2017Devonschool_oboz_wakacyjny_mazury_2017

Mrągowo, Sorkwity
24.06 – 03.07. 2017
8-16 lat

Atrakcje:
Angielski, aquapark, siatkówka, unihokej, piłka nożna, spływ kajakowy, zorbing, xbox 360 kinect, off-road, gry terenowe, wycieczka do Mikołajek

PROGRAM:
Angielski
90 minutowe zajęcia z języka angielskiego 5 x w tygodniu od poniedziałku do piątku. Podczas naszego obozu językiem urzędowym  jest angielski, dzięki temu używamy go w sytuacjach z dnia codziennego, w trakcie zabaw, warsztatów, w różnych kontekstach.

Wycieczka do Aquaparku w Mikołajkach.
W czasie obozu organizujemy całodniową wycieczkę autokarową. Wycieczka obejmuje 1.5h pobyt w aquaparku Tropicana w Hotelu Gołębiowski w Mikołajkach, zwiedzanie wioski żeglarskiej oraz czas wolny na zakupienie pamiątek.

Sport
Siatkówka plażowa, unihokej, piłka nożna oraz tradycyjnie już… bitwa na balony z wodą

Gry terenowe oraz Xbox 360 kinect
Wszystkie zajęcia uczą nowych i ćwiczą już nabyte umiejętności. Najlepszym sprawdzianem i utrwaleniem ich są właśnie gry podczas których w praktyczny sposób uczestnicy korzystają ze zdobytej wiedzy. Każda gra jest zawsze omówiona, a zwycięzcy nagrodzeni. Bawimy się zarówno w terenie jak i wirtualnie

Spływ kajakowy
Podróż między dwoma jeziorami podziwiając piękne widoki i dająca możliwość przepłynięcia przez śluzę kajakiem jest obowiązkowym punktem programu na obozach odbywających się na Mazurach.

Ogniska, dyskoteki tematyczne, obozowy Mam Talent
Na obozie trzeba jakoś funkcjonować w grupie.. muzyka, płomień ogniska i śpiew tworzą magiczne chwile w trakcie naszych obozów.

Kąpielisko
Na terenie ośrodka znajduje się wyznaczone kąpielisko na którym pod okiem ratownika będziemy korzystać z pięknej pogody. Będziemy mogli się nie tylko opalać i kąpać, ale również odbędą się gry sportowe w wodzie.

Zorbing
Przemieszczanie się wewnątrz kuli sferycznej na wodzie

Off-road
Przeprawa samochodem  terenowym po dzikim terenie mazurskim

ZAKWATEROWANIE
Ośrodek znajduje się nad jeziorem Gielądzkim z którego rozpoczyna się spływ rzeką Krutynia aż do jeziora Śniardwy. Ośrodek położony jest w gminie Sorkwity w powiecie Mrągowo.

Zakwaterowanie w domkach w ośrodku Młynik www.mlynik.pl
Pokoje 3-4 osobowe z łazienkami

CENA OBEJMUJE
Zakwaterowanie ( 10 dni kalendarzowych, 9 pełnych świadczeń)
Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)
Opieka wychowawców, lektorów
Realizacja programu
Przejazd komfortowym busem
Opieka medyczna
Ubezpieczenie NNW
Wycieczki

Cena regularna 1600zł

Promocje FIRST MINUTE oraz FIRST MINUTE RAZEM do 28.02.2017*

*First minute – przy zapisie do 28.02.2017 uczestnik otrzyma bon o wartości 100zł na lekcje języka angielskiego w naszej szkole do wykorzystania w okresie wakacji

*First minute razem – przy zapisie do 28.02.2017 zniżka w wysokości 50zł na drugiego członka rodziny (rodzeństwo, kuzyni itd) oraz uczestników, którzy polecą nasz obóz nowym obozowiczom 

Zapisy i szczegółowe informacje: DEVON SCHOOL ul. Daleka 28-30, tel. 608 195 263 lub email: biuro@devonschool.pl